Jesteśmy teamem rajdowym startującym w rajdach typu Cross-Country i Rally Raid. Uczestniczymy w wielu rajdach o europejskiej i światowej randze, początkowo startowaliśmy w rajdach typu Baja, w ostatnich latach kierujemy się w stronę rajdów długodystansowych jak Silk Way i Dakar. W początkowych latach ścigaliśmy się samochodami Bowler – najpierw modelem Wildcat, a następnie Nemezis. Sezon 2011, 2012 oraz I połowa 2013 to starty samochodem BMW X5 CC, wyprodukowanym przez X-Raid. W sierpniu 2013 w zespole pojawił się topowy samochód – BMW X3 CC, również pochodzący ze stajni X-Raid.Zapraszamy do współpracy zawodników i zespoły rajdowe. Oferujemy wynajęcie lub sprzedaż samochodów rajdowych oraz serwis (wraz z transportem części zapasowych) w trakcie rajdów i wydarzeń sportowych. Udzielimy również pomocy logistycznej i organizacyjnej w trakcie dużych rajdów cross-country.

Piotr Beaupré

Kierowca

Miłośnik wyczynowej jazdy Off-raod "od zawsze" i rzutki przedsiębiorca działający od wielu lat z powodzeniem na wielu polach biznesowych.
Czytaj więcej…

Piotr Wyczyński

Team Manager

Pilnujący zamówień, dostaw, terminów, dokumentów, przepisów - słowem wszystkiego, co potrzebne do sprawnego działania zespołu.

Jan Furyk

Team serwisowy

Doskonały projektant i precyzyjny wykonawca nawet najbardziej skomplikowanych detali i nietypowych elemnetów.

Jacek Lisicki

Pilot

Pilot - amator, z pełną tego świadomością, "w cywilu" współwłaściciel autoryzowanego serwisu samochodowego.

Artur Wocko

Team serwisowy

Mechanik posiadający bardzo duże doświadczenie serwisowe, dobry i staranny spawacz. Zachowuje spokój nawet w najbardziej stresujących sytuacjach.

Jacek Dobosz

Team serwisowy

Doświadczony mechanik. Oprócz podstawowych obowiązków dba o dodatkowe wyposażenie samochodów serwisowych w kamery, GPS itp.