pl
Od czasu, gdy polski rynek dostał swoją szansę, angażujemy się w nowe obszary gospodarki i staramy się spojrzeć świeżym okiem na te tradycyjne. Od 1992 roku jesteśmy związani z szeroko pojętymi usługami marketingowymi oraz wdrażaniem procesów biznesowych dla największych międzynarodowych korporacji. Od 2000 roku inwestujemy w nieruchomości, podchodząc innowacyjnie do projektów komercjalizacji powierzchni biurowej i magazynowej oraz budowy osiedli jednorodzinnych. Od 2005 roku aktywnie rozwijamy projekty w obszarze energii odnawialnej, w przemyśle rolniczym oraz unowocześniania nieruchomości rolnych.
Motul jest światowej klasy francuską firmą specjalizującą się w opracowywaniu, produkcji oraz dystrybucji zaawansowanych technologicznie olejów silnikowych i środków smarnych do jednośladów, samochodów oraz innych pojazdów. W swojej ponad 150-letniej historii Motul zyskał uznanie dzięki jakości oferowanych przez siebie produktów, innowacji i zaangażowaniu na polu współzawodnictwa sportowego, ale również jako specjalista w dziedzinie syntetycznych olejów silnikowych. Motul jest partnerem wielu producentów i zespołów wyścigowych. Stale rozwija nowoczesne technologie w sportach motorowych i inwestuje w różne dziedziny międzynarodowej rywalizacji.
Światowy lider usług pralniczych, wiodącą od ponad 40 lat marką na rynku pralniczym oraz ochrony i konserwacji tkanin.
Zakład farmaceutyczny Amara jest pionierem w sektorze prywatnego rynku produkcji farmaceutycznej w Polsce. Powstał w 1994 roku – w okresie wielkich przemian – bez zaplecza kapitału państwowego bądź zagranicznego. Początkową działalnością firmy było konfekcjonowanie nalewek ziołowych, lecz już po kilku miesiącach istnienia uzyskano pierwsze pozwolenia na dopuszczenie do obrotu i rozpoczęto produkcję własnych produktów leczniczych – nalewki walerianowej oraz nalewki miętowej. Był to początek błyskotliwego rozwoju zakładu produkcyjnego, który dzięki ogromnemu zaangażowaniu zarówno zarządu jak i pracowników wciąż poszerza zakres oferowanych produktów leczniczych, surowców farmaceutycznych do receptury aptecznej i usług oraz nieustannie doskonali proces wytwarzania, by być niezmiennie najlepszym.
Outsourcing Experts (OEX) to jeden z największych podmiotów na rynku usług outsourcingowych w Polsce. W skład holdingu wchodzi 5 spółek specjalizujących się w outsourcingu procesów zarządzenia dokumentami i back-office (ArchiDoc), wsparciu sprzedaży i marketingu (Cursor), rozwiązaniach e-commerce (Divante), systemach identyfikacji wizualnej (Galposter) oraz call i contact center (Voice Contect Center). Grupa OEX zatrudnia blisko 10 000 pracowników w 59 lokalizacjach na terenie całej Polski. Więcej informacji: www.oex.pl
Firma ECO-WIND Construction S.A. jest na rynku polskim jednym z wiodących podmiotów w zakresie rozwijania projektów farm wiatrowych.
Spółka założona w 2005 r. zajmuje się zakupem gospodarstw rolnych na obszarze Polski i ich zarządzaniem. Polska grupa kapitałowa, część Neo Investments. Obecnie spółka zarządza 4 gospodarstwami obejmującymi łącznie 4093 ha położonych na obszarach Polski północnej.
Spółka Real Management powstała w 2002 roku. Zajmuje się realizacją projektów w obszarze developmentu.
Berner to stale rozwijające się i rosnące paneuropejskie przedsiębiorstwo, specjalizujące się w bezpośredniej dystrybucji dóbr przemysłowych do profesjonalnego użytku w branży motoryzacyjnej, budowlanej i przemysłowej.