Dakar 2015 - meta !

Po 14 dniach zmagań i 9 111 przejechanych kilometrach w sobotę, 17 stycznia zespół NeoRaid osiągnął metę rajdu Dakar 2015 zajmuąc 33 lokatę. Choć do wymarzonej «dwójki z przodu» trochę zabrakło, jest to najlepsze miejsce załogi Piotr Beaupre / Jacek Lisicki w dotychczasowych startach dakarowych. Rezultat cieszy tym bardziej, że zespół pokonał wielu znakomitych zawodników, a ponadto tegoroczny Dakar był bardzo ciężki i znaczna część konkurentów nie dojechała do mety. Na sukces złożyła się szybka, ale rozważna jazda załogi rajdowej oraz codzienne, a w zasadzie conocne przeglądy samochodu i wymiana zużytych podzespołów przez zespół serwisowy. Cały zespół zameldował się na podium bardzo zmęczony, ale jednocześnie dumny i pełen satysfakcji z osiągniętej mety.

Serdecznie gratulujemy wielkiego sukcesu Rafałowi Sonikowi, który dzięki ogromnej determinacji, wysiłkowi i uporowi zwyciężył Dakar w kategorii quad oraz załodze Krzysztof Hołowczyc / Xavier Panseri, którzy po zaciętej walce zdobyli miejsce na podium w kategorii samochodów. Brawo, brawo, brawo!